Hotel prošel v minulosti mnohými rekonstrukcemi a nabízí dnes svým hostům veškerý moderní komfort a technické vybavení. 

Jak již název této městské čtvrti „Březová“ napovídá, nalézá se hotel v překrásné přírodě tvořené Karlovarskými lázeňskými lesy v údolí reky „Teplá“ hned vedle přehrady na této řece. Teplá protéká přímo před hotelem směrem k lázeňské části města, kde vtéká do reky Ohře. Její zurčení a překrásný výhled z většiny pokojů do lesů okolo, Vás každé ráno znovu překvapí svou krásou a pohodovou atmosférou.

Půjdete-li procházkou lesem podél proudu řeky Teplá, dojdete kolem tenisových kurtů do nejexklusivnější lázeňské části Karlových Varů - ke Karlovarské galerii a Grandhotelu Pupp. Řeka Vás dále povede až ke 3 kolonádám s jejich světoznámými léčivými prameny. 

Březová je známá i svou historickou manufakturou „Pirkenhammer“ na výrobu porcelánu, jejímiž produkty byl zásobován i Vatikán a nejeden významný dvůr. Březová byla vždy oblíbeným výletním místem lázeňských hostů a najdete zde mnohé historické budovy a památky. 

Hotel Saint Michael*** je předestinovaný pro odpočinkové i aktivní pobyty s výlety do okolí a má taktéž ideální polohu pro Vaše oslavy a akce jako jsou svatby, jubilea, firemní jednání, skolení či večírky. 

Nabízíme Vám prostory různé kapacity – restaurace, salonky, konferenční místnosti s veškerým potřebným technickým vybavením. Překrásná hotelová terasa situovaná v přírodě s výhledem do lesů slouží jak k odpočinku tak i pořádání akcí všeho tipu. Najdete zde mimo bar s posezením i možnost grilování a whirpool. Přímo u řeky je hotelová zahrada s vybavenou kuchyňkou, posezením a grily, kde mohou hosté v nenucené atmosféře a soukromí strávit volné chvíle a užívat si přírody. Hlavně rodiny s dětmi ocení tuto moznost, která se v mnoha jiných hotelech a ubytovacích zařízeních v této podobě hned tak nenajde.

Na Vaši návštěvu se těší tým hotelu Saint Michael***, který se postará o Váš pobyt či o Vaši akci v našich prostorách tak, aby se staly nezapomenutelné.

Poloha – dostupnost hotelu:

Klidný hotel uprostřed nádherné karlovarské přírody na jižním okraji Karlových Varů.

Výborné napojení na městskou dopravu – autobusová zastávka MHD c. 7, 146 a 147 se nachází přímo před hotelem.

Vlakové a autobusové nádraží Karlovy Vary se nachází ve vzdálenosti pouhých 7 km ( Terminál Tržnice ).

Letiště Karlovy Vary cca. 7 km, letiště Praha 120 km – s rezervací lze objednat i transfer.

Napojení na dálnici R6 => exit 131 – směr Plzeň, cca. 8 km od hotelu.

Parkování:

Oproti mnohým hotelům v lázeňské části Karlových Varů, kde často nelze zaparkovat vůbec, parkuje Váš automobil na našem hotelovém parkovišti po celou dobu Vašeho pobytu zdarma, stejně jako vozy hostů a účastníků Vaší akce v našem objektu. Parkoviště je zabezpečeno kamerovým systémem.

Široké možnosti aktivit v našem blízkém okolí:

golf, tenis, turistika, jízda na kole, fitness, lyžování, rybaření, jízda na koni či kočárem, houbaření….

Nedaleko hotelu je v lázeňských lesích nově otevřeno Přírodní lanové centrum Sv. Linharta. Můžete zde pozorovat v oboře z pozorovatelen a můstků přímo nad zvěří daňky, jeleny a divočáky.